Toegang 

 Nieuws
 Foto's
 Competitie teams
 Training
 Activiteiten
 Over vereniging
 Bestuur en commissies


Belangrijke berichten
26 maa. Competitie hoofdklasse 2017
9 jul. Introductie afhangbord
Belangrijke KNLTB berichten
9 maa. Handig! Actueel baanoverzicht zonder inlog
P9041541a.jpg
P9041540.JPG
P9041536.JPG
Meest recente foto's
HBS nieuwe stand
 Mark op het Veld  Activiteiten  24x gelezen

Zie bijgevoegd attachment.

de laatste keer is het wel een beetje laat is geworden, maar de volgende keer stoppen we om 23,00 uur. Klaar of niet! 


Download bestanden
Bridge stand 31 maart 53 KB (38x opgehaald)
Bridge stand 31 maart
woensdag 5 april 2017, 09:22 uur
Competitie hoofdklasse 2017
 Mark op het Veld  1e team  102x gelezen
Geacht TC van Horne-lid,
 
Langs deze weg willen wij U informatie doen toekomen voor wat betreft de aanstaande competitiewedstrijden die op 9 april a.s. zullen beginnen. We beginnen dan met een thuiswedstrijd tegen TV Heerhugowaard 1.
Gezien de afgelopen competitie verheugen wij ons nu al op de 7 wedstrijdzondagen waarvan er 3 wedstrijden thuis gespeeld worden.

De teamsamenstelling zal uit onderstaande spelers / speelsters worden samengesteld :
 
Heren: 
Rick Vleeshouwers (coach), Stijn de Haan, Philippe Drouen, Buyvasar Gadamauri, Turpal Gadamauri,
Niels Cleeren, Seppe Cuypers en Maxime Braeckman.
 
Dames:
Dorien Cuypers, Justine Pysson, Antje Rubbrecht, Merel Hoedt, Mathilde Devits en Lara Salden.
 
Wedstrijdprogramma :
09 april TC van Horne 1        - TV  Heerhugowaard 1   
17 april Z.T.C. Shot Zeist         - TC van Horne 1
30 april TC van Horne 1        - Bastion Baselaar 1 Rosmalen
07 mei  E.T.V. De Helster 1 Elst- TC van Horne 1
14 mei  TC van Horne 1         - T.C. Salland 2 Deventer
21 mei  L.T.C. Naaldwijk 2        - TC van Horne 1
28 mei  T.C. Bilthoven 1           - TC van Horne 1
 
Wij verheugen ons U op ons park tijdens onze thuiswedstrijden te mogen begroeten.

Met vriendelijke groeten.
 
Geer Smits, Penningmeester.

zondag 26 maart 2017, 19:13 uur 0 reacties (reageer)
HBS - stand na 1e avond
 Mark op het Veld  Activiteiten  48x gelezen

Bridgestand na 1e avond

Uitslag en stand HBS  
PaarGem24-feb
ToosT \ FransjeP59.3759.37
Marian \Kees Steenvoorden54.3754.37
Frank Wientjes \ ?54.3754.37
Gerrie \ Huub Leunissen51.8751.87
Vivienne \ Geert Gommers50.6250.62
Lidy \Wim Righarts48.7548.75
CatharinaDrijver\ElsHompes47.547.5
Els \ Thieu Timmermans45.6245.62
Maaike \ Hans Caris-deRoos44.3744.37
HarrieTruijen/Jan Peters41.2541.25
Anneke \Chris vBeusekom38.7538.75
Mientje \Rinus vCuyk afw
Wil \Piet vDongen afw
AnjaBeijer \FienKhulman afw
Carla \Ruud Lutmer afw
Ahmi \ Jack Zijlmans afw

 

donderdag 2 maart 2017, 20:33 uur 0 reacties (reageer)
HBS Bridgen
 Mark op het Veld  Activiteiten  59x gelezen
HBS gaat het heten en staat voor vHorneBridgeSport.
Na een gezellige bijeenkomst op vrijdag 20 januari is besloten het regelmatig bridgen in ons paviljoen een kans te geven. Dmv:

Deelnemers: zvm tot een max van 32 personen ivm het aantal beschikbare tafels. Kunnen zijn leden van vHorne, familie, kennissen en vrienden en hoeven niet als paar aan te melden. We kunnen met de singles of reserves wel paren vormen.
 
Bridgen gaan we doen, één maal per maand indien mogelijk en wel elke laatste vrijdag van de maand. Aanvang op 24 februari om 20,00 uur. Aanwezig zijn om 19,45 uur. In het paviljoen ligt dan een overzichtlijst van de vrijdagen waarop je kunt aan geven of je op die bepaalde vrijdagen aanwezig kan zijn met of zonder partner, zodat ik weet wat op betreffende avond gecombineerd moet/ kan worden en een schema gemaakt kan worden. Uiteraard kan je me ook tussendoor bellen om een mutatie door te geven. 

 
Omdat we spelen in het paviljoen en ik een aantal biedboxen en ander materiaal op de club heb, zijn er geen lidmaatschapskosten aan verbonden. Indien het deelnemersaantal boven de 20 komt gaan we sparen om biedboxen bij te kopen. Ik dacht dan aan € 1,- (één) PP per avond.

 
Met vriendelijke groeten,

Kees Steenvoorden 

keessteenvoorden [at] gmail.com / +31 6 29375551

donderdag 26 januari 2017, 18:18 uur 0 reacties (reageer)


Bridgen
 Mark op het Veld  Activiteiten  85x gelezen
Geachte leden van TC v Horne,

Na overleg met een aantal bridgeliefhebbers hebben besloten weer een poging te wagen een (mogelijk)vaste bridgeavond of club op te richten en te spelen in het paviljoen van onze tennisclub.

Omdat de vorige poging, op de donderdagavonden, geen succes was hebben we nu gekozen voor één vrijdag, per week of 14 dagen. Dat kunnen we zelf regelen. Het is dan ook de bedoeling dat we op vrijdag 20 januari 2017 om 20,00 uur bij elkaar komen om met elkaar te bespreken hoe en hoe vaak we het gaan doen. Gaan we competitie spelen, lessen volgen of en alleen drive's spelen?

Iedereen is welkom, zoals leden of hun familieleden, maar ook vrienden en kennissen die  belangstelling hebben in ons plan en onze vereniging,graag bridge spelen en/of het willen leren. Kortom alles kan, dus kom!
Kan je toevallig op die 20e januari niet, ivm vakantie of zo en hebt wel belangstelling, geef het dan ff aan mij door!

Met vriendelijke groeten,

 Kees Steenvoorden

+31 (0) 495 530904/ 06-29375551

zondag 18 december 2016, 19:27 uur 0 reacties (reageer)
Uitslagen en foto's Dollartoernooi 2016
 Mark op het Veld  Dollartoernooi  339x gelezen

Uitslagen Dollartoernooi 2016 zijn te vinden op: http://www.dollartoernooi.nl

 Foto's zijn te vinden via http://www.tcvanhorne.nl/content/html/363.asp?galleries=14734

zondag 4 september 2016, 21:48 uur 0 reacties (reageer)
Inschrijven parencompetitie 2016/2017
 Mark op het Veld  Activiteiten  278x gelezen

Beste paren-tennisvrienden,
 
VOORDAT JULLIE AAN DE “””ZOMERVAKANTIE””” BEGINNEN EVEN EEN TEKEN VAN LEVEN VOOR DE PERIODE DAARNA.

Het parentennis voor de periode 2016 / 2017 starten wij weer omstreeks half september 2016 en eindigt in zondag 26 april 2017.
Afgelopen seizoen deden 14 paren mee.

Voor het komende seizoen zijn de regels zoals bekend van toepassing. Alleen de wedstrijden en telling maken wij nog iets spannender!

Deze wordt als volgt aangepast:
Het fenomeen gelijkspel verdwijnt; Er wordt altijd voor de winst gespeeld dus bij 6 – 6, wordt een super tiebreak gespeeld (dus tot 10 met 2 verschil)
Bij verlies: 1 punt per set
Bij winst en een game verschil: 2 punt per set
Bij winst met meer dan een game verschil: 3 punt per set

Vanaf nu kunnen jullie je weer opgeven bij Hub Leunissen

Hebben jullie vrienden of kennissen laat ze het weten!

zondag 19 juni 2016, 13:10 uur 0 reacties (reageer)
Inschrijving dollartoernooi geopend!
 Mark op het Veld  Dollartoernooi  597x gelezen
Beste tennissers,

Vanaf heden kunnen jullie weer inschrijven voor het Dollartoernooi bij TC van Horne.
Het toernooi wordt gehouden van maandag 29 augustus 2016 t/m zondag 4 september 2016.

Jullie kunnen inschrijven via de volgende link: http://www.dollartoernooi.nl of via http://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=2C52757B-1DFA-4495-BD30-5B16B71D9105

De inschrijving loopt tot en met 15 Augustus a.s.
We hopen jullie net zoals vorig jaar weer te mogen begroeten op ons knusse tennispark, dat net zoals andere jaren weer een Dollar atmosfeer zal uitstralen.

Advies is om er snel bij te zijn, want vorig jaar hebben we helaas wederom enkele potentiële deelnemers moeten teleurstellen, aangezien we bommetje vol zaten.

Fijne vakantie gewenst, voor degenen, die nog op vakantie mogen en we zien jullie graag terug op ons Dollartoernooi.

Met vriendelijke groet,
Wedstrijdleiding Dollartoernooi 2016 TC van Horne


dinsdag 17 mei 2016, 21:21 uur 0 reacties (reageer)
Competitie hoofdklasse 2016
 Mark op het Veld  1e team  482x gelezen
Geacht TC van Horne-lid,

Langs deze weg willen wij U informatie doen toekomen voor wat betreft de aanstaande competitiewedstrijden die 10 april a.s. zullen beginnen. We beginnen dan met een uitwedstrijd tegen TV Heerhugowaard 1. Gezien de afgelopen competitie verheugen wij ons nu al op de 7 wedstrijdzondagen waarvan er zelfs 4 wedstrijden thuis gespeeld worden.

Ons eerste team bestaat uit de volgende spelers en speelsters : 
Heren: Rick Vleeshouwers, Stijn de Haan, Seppe Cuypers, Philippe Drouen, Buyvasar Gadamauri, 
Turpal Gadamauri, Stefan Wouters, 
Dames: Dorien Cuypers, Elke Lemmens, Antje Rubbrecht, Zuzana Kucova, Stana Hrozenska, 
Phillis Vanenburg.

Wedstrijdprogramma :

10 april TV  Heerhugowaard 1     - TC van Horne 1
17 april TC van Horne 1 - LTC Rhoon Rotterdam
24 april THOR De Bataaf Den Haag - TC van Horne 1
08 mei TC van Horne 1 - ALTA 2 Amersfoort 
22 mei TC van Horne 1 - TV Strokel 1 Harderwijk
29 mei Amstelpark 1 Amsterdam - TC van Horne 1
05 juni        TC van Horne 1 - TC Victoria 1 Rotterdam


Wij verheugen ons U op ons park tijdens onze thuiswedstrijden te mogen begroeten.
Met vriendelijke groeten.
 
Geer Smits, Penningmeester.


donderdag 31 maart 2016, 22:10 uur 0 reacties (reageer)
Even bijpraten!
 Mark op het Veld  Algemeen  455x gelezen
Even bijpraten!

We hebben de winter achter ons gelaten. Niet dat ik , behoudens de wintersport, nu zo’n gevoel over heb gehouden van: “Wat een winter”. Viel toch wel mee! We hebben veel kunnen tennissen.
De parencompetitie (een winter bezigheid) is weer afgesloten met een gezellige tennisdag. Georganiseerd door het bestuur van deze commissie t.w. Hub. Niets op aan te merken. Een soepel georganiseerde competitie met relatief veel deelnemers. Spelniveau divers, maar wel sportief. Aansluitend aan die sportiviteit wil ik dan ook iedereen feliciteren met het behaalde resultaat.
Een competitie,die heeft doen veroorzaken, dat gedurende de hele winterperiode er veel is gespeeld. Op kunstgrasbanen, waar we blij mee zijn.
Dat doet mij denken aan de vele vrijwilligers waar onze vereniging TROTS op is. Het resultaat van de maandelijkse werkzaamheden is misschien niet te zien. Maar ik weet zeker, dat als de werkzaamheden die worden uitgevoerd niet zouden zijn gedaan, jullie het “WEL” zouden zien. 
De baanwerkzaamheden, onderhoud aan de kunstgrasbanen, wordt zo periodiek en correct uitgevoerd, dat de spelers er niets van merken. Ze liggen er altijd goed bij.
Aandacht voor de afwatering heeft wat voeten in de aarde, letterlijk graafwerk, gehad. De afwateringsputten en diverse leidingen zijn schoongemaakt. Een paar kleine vorstdagen hebben ervoor gezorgd, dat de ondergrond iets luchtiger is geworden, goed voor de afwatering.  Het kunstgras is opgeklopt (mos verwijderd) en wordt zeer regelmatig geveegd. Al met al banen die al wat jaren meegaan en nog mee kunnen.
De gravelbanen krijgen momenteel een dagelijkse behandeling. Onze leden hebben het mos verwijderd. De onderaannemer heeft de top van de gravel afgevoerd en weer aangevuld, gevlakt, gewalst en de lijnen aangebracht. De huidige werkzaamheden bestaan uit sproeien, walsen en vegen. Een dagelijkse klus (door Harrie en John ) dat moet resulteren in perfecte gravelbanen.
Zodra de banen bespeelbaar zijn, zal het net worden opgehangen. Wel vragen we de eerste tijd aandacht voor het voetenwerk. De banen zijn nog wat zacht, dus voor je baan verlaat goed de gaten vullen en vegen.

Vrijwilligers hartstikke bedankt. Het park ligt er prima bij.

Jullie weten vast allen al dat de bardiensten zijn ingevuld en de bar weer open is op de gebruikelijke tijden. Maandagavond tot en met de donderdagavond vanaf 19.30 uur tot 22.30 uur en natuurlijk op de dagen dat er wedstrijden worden gespeeld.

We zien elkaar op het park, veel tennisplezier.

Wim Righarts


woensdag 30 maart 2016, 19:40 uur 0 reacties (reageer)
1 2 3
 Nieuws 
Alle berichten

Nieuws per onderwerp:
 1e team
 Activiteiten
 Algemeen
 Competitie
 Dollartoernooi
 Jeugd
 Links
 Matchpoint
 Toernooien
 KNLTB

Nieuws op datum:
Nieuws via RSS:
xml Nieuws
xml Reacties
Meer over RSS...


 Activiteiten 
29 April
 Oldtimercompetitie thuiswedstrijd (29-4-2017)

30 April
 Hoofdklasse: T.C. Van Horne 1 - Bastion Baselaar 1 (30-4-2017)

6 Mei
 Thuiswedstrijd zaterdagcompetitie (6-5-2017)

13 Mei
 Thuiswedstrijd zaterdagcompetitie (13-5-2017)

14 Mei
 Hoofdklasse: T.C. Van Horne 1 - T.C. Salland 2 (14-5-2017)

 Competitie teams 
Senioren
 Zaterdag Gemengd
 Zondag Gemengd